VIIS VILLAST, KUUS KULLAST, SEITSE SULASELGET - Kirivere Koolis 19.10.2022 19. oktoober Eesti Rahvapärimuse Kool

Pärimusmängude programm „VIIS VILLAST, KUUS KULLAST, SEITSE SULASELGET“
Kirivere Koolis
Kirivere kiisul kriimu silmad – triiam, triiam trall-lall-laa!

Ja läks jälle lahti!
Need pärimusprogrammid, mida saab taas teha. Sedapuhku on sügise ja talve programmid Viljandimaal, Valgamaal, Võrumaal, Põlvamaal, Tartumaal.
Ja peab tegema, peab nägema, peab kogema – need on meie pärimused.
Peab laulma meie regilaule. Sest - „Lauludega unustame mured.“ (Leelo Tungal, „Seltsimees laps“)

Kõik need mängud, mis piltidel, toimusid täna Kirivere Kooli väga auväärsel sünnipäeval!
Palju-palju õnne Kirivere Kool!

Programmide läbiviija Terje Puistaja: "Võrratud pildid tegi Ille Riisk, tänu kellele sattusin üldse Kiriverre.
Sellised tegemised laste ja noortega annavad jõudu ja uskumist, et pärimusi on meile kõigile vaja. Mitte lihtsalt niisama sõnakõlksuks, vaid päriselt."

Projekt „MINU RAHVAMÄNGUD, LAULUD, KOMBED III“ on elu ratastel sügistalvel ja kevadsuvel, rändamised ja külalisprogrammid mööda Eestit. Kõik saab toimuda tänu regionaaltoetusele.
PS Kahjuks mitte ühtegi vaba aega enam ei ole, aga mis ja kus toimub oktoobrist jõuludeni näeb meie kodulehel, galeriis on pildid, aastakavas tegemised.

Ja läks jälle lahti!
Ja peab tegema, peab nägema, peab kogema – need on meie pärimused.

Palju-palju õnne Kirivere Kool!