PÄRIMUSED LASTELE JA PEREDELE

MUINASJUTUMÄNG VILDIST NUKKUDEGA

MUINASJUTUMÄNG KOOS OSALEJATEGA

"Muinasjutumängu vildist nukkudega" idee ja nukkude autor on Marietta Aardam. Tegemist on ainulaadse muinasjutumaailmaga - kõik tegelased on imevahvad vilditud olevused (loomad, inimesed), kes muinasjutumaailmas koos osalejatega tegutsevad. Vildist on meisterdatud Kaval Hants ja Vanapagan, metshaldjas, talumees ja perenaine, talutütar, vaeslaps, härra Käspert, jänesed, rebane, hunt, linnud, lustakas suur hobune ja väike siil, kalad jpm.

Jutud räägivad hundi kalapüüdmisest, Vanapaganast ja Kaval-Hantsust,  vaeslapsest ja talutütrest, enesekindlast jänesest, rumalast hundist ja hobusest, metshaldjatest. Lugudeks oleme valinud eesti populaarsemad muinaslood ja muistendid Eesti Rahvaluule Arhiivist. Lisaks on programmis mängituslaulud, liisusalmid, rahvalaulud, millega muinasjutumäng on põimitud. Muinasjutumängus mängivad kaasa ka osalejad - just seda, mis muinasjutus parasjagu juhtub. Iga osaleja saab vildinukkudele oma käega pai teha.

Kellele? Muinasjutumäng sobib kindlasti täiskasvanutele. Ja lastele (pisipered, lasteaialapsed, õpilased kuni II-III klass), peredele. Hea täiendus lasteaia- ja kooliprogrammile, edasijutustamiseks oma pere lastele, lihtsalt osalemiseks ja kuulamiseks, loominguliste võimete arendamiseks.

Eesti muinasjutte vestavad, laulavad, mängivad Liisa Maasik ja Terje Puistaja.

Muinasjutumängu pikkus on 50`- 1h (sõltuvalt laste vanusest), hind 3.50 € (osaleja).

Täname  Eesti Kultuurkapitali, kes toetas vildinukkude meisterdamist.

Eesti muinasjutte vestavad, laulavad, mängivad Liisa Maasik ja Terje Puistaja.

Täname  Eesti Kultuurkapitali, kes toetas vildinukkude meisterdamist.

Muinasjutumängu nukud
MUINASJUTUMÄNG VILDIST NUKKUDEGA