PÄRIMUSKURSUSED

ESITUS JA EESKUJU KUI VÕTI ÕPIOSKUSTESSE

Tähelepanu!

Imavere Rahvamajas alustab kursus

„EESTI TRADITSIOONILINE RAHVAKULTUUR - esitus ja eeskuju kui võti õpioskustesse“

Toimumisajad Järvamaal:
kolmapäev, 2. oktoober 2019 (alateema: lugude jutustamine),
kolmapäev, 16. oktoober  2019  (alateema: pärimused, rütmid, rahvalaulud),
kolmapäev, 30. oktoober 2019 (alateema: perepärimus, laulumängud, rahvamängud, kombestik)
Toimumiskoht: Imavere Rahvamaja
Kohtade piirarv
: 12. Vabu kohti ei ole.

Käimas on kursus Pärnus.

Toimumisajad Pärnu Aianduse ja Mesinduse Seltsis:
1) kolmapäev, 28. august 2019;
2) reede, 13. september 2019;
3) kolmapäev, 25. september 2019.
Toimumiskoht: Pärnu Aianduse ja Mesinduse Selts, Allika tn 2a, Pärnu

Kursuse märksõnad: rahvapärimused, paikkondlikud eripärad, rahvalaulud, mängud, traditsioonid, perekonna lood, isikliku kogemuse lood, improvisatsioon ja pärimused.
Õpiväljund. Kursus on enesesse vaatamiseks, üllatava avastamiseks, õppimise nautimiseks.
Läbitut saab soovi korral rakendada igapäevaelus ja töös. Kursust viivad läbi Terje Puistaja, Marju Järvpõld.

Kursus on suunatud vähemkindlustatud sihtrühmadele, toimub Euroopa Liidu Sotsiaalfondi ja Eesti riigi toetusel ja on osalejatele tasuta.

Osaleda saavad:
(1) põhihariduseta, keskhariduseta või erialase hariduseta inimesed, (2) töötud või vähenenud töövõimega inimesed, (3) üle 50-aastased inimesed, (4) väikelaste vanemad, kes pole tööjõuturul aktiivsed, (5) teise kultuuritaustaga inimesed.

Registreerimine terje.parimuskool@gmail.com või tel 56 492 650.
Registreerimiseks palume esitada järgmised andmed: osaleja nimi, e-post, telefon.
NB! Registreerimisel palume lisada sihtrühm, kuhu kuulute.

Euroopa Sotsiaalfondi projektis osaletakse Eesti Vabaharidusliidu partnerina http://vabaharidus.ee/index.php?page=194

©Eesti Rahvapärimuse Kool 2019

Lisainfo teiste 2019. aasta ESF kursuste kohta:

Pärimuskursus Pala Kultuurimajas

Pärimuskursus Pärnus

Toimumisajad Järvamaal:
kolmapäev, 2. oktoober 2019 (alateema: lugude jutustamine),
kolmapäev, 16. oktoober  2019  (alateema: pärimused, rütmid, rahvalaulud),
Toimumiskoht: Imavere Rahvamaja
Kohtade piirarv
: 12. Vabu kohti ei ole.

Käimas on kursus Pärnus.

Toimumisajad Pärnu Aianduse ja Mesinduse Seltsis:
1) kolmapäev, 28. august 2019;
2) reede, 13. september 2019;
3) kolmapäev, 25. september 2019.
Toimumiskoht: Pärnu Aianduse ja Mesinduse Selts, Allika tn 2a, Pärnu

Osaleda saavad:

Registreerimine terje.parimuskool [at] gmail.com või tel 56 492 650.
NB! Registreerimisel palume lisada sihtrühm, kuhu kuulute.

©Eesti Rahvapärimuse Kool 2019

Lisainfo teiste 2019. aasta ESF kursuste kohta:

Pärimuskursus Pala Kultuurimajas

Pärimuskursus Pärnus