PÄRIMUSED LASTELE JA PEREDELE

JAANIKE, JAANISTE

JAANIMÄNG VÄIKESTELE JA SUURTELE
imeline jaaniaja kombestik, jaanimängud, regilaulumäng

Jaaniaeg on imede aeg, looduses on eriline võluvägi, ümbritsev täis salapära. Sel ajal saame koguda jaanikastet, visata krantse, ehtida nukku, püüda hobuseid, kaubelda nõelu, katsuda jõudu erinevates jõu- ja osavusmängudes, jutustada salapäraseid jaaniaja juhtumeid, laulda üheskoos regilaule, vihelda, vedada köit, teha mustlasmaadlust, hundijooksu jt jaaniaja rahvamänge.

Jaanikombestiku mäng sobib peredele, lastele, õpilastele.
Osalejad laulavad, mängivad, teevad kõike kaasa.
Jaanikombestiku mängud on suurepärased õuemängud kogu suveks.

Kestvus 45`-1h. Hind 3.50 € (osaleja).
Grupi suurus: üks lasteaiarühm, klass, selts, vmt (miinimum 21 osalejat).

Jaanikombestiku mäng sobib peredele, lastele, õpilastele.
Osalejad laulavad, mängivad, teevad kõike kaasa.
Jaanikombestiku mängud on suurepärased õuemängud kogu suveks.

Kestvus 45`-1h. Hind 3.50 € (osaleja).
Grupi suurus: üks lasteaiarühm, klass, selts, vmt (miinimum 21 osalejat).

Jaanimängud ja kombed lasteaia lõpupeol, Tartu Laululaval 27.05.2015
Jaanimängud Emajõe ääres. Koos Tartu Postimehe ja Lasteaiaga Väike Pauline. 16.06.2016