Meie koolist

Meie inimesed

Kes oleme ja kust me tuleme?

Mis seob meid Eesti Rahvapärimuse Kooliga?

Eesti Rahvapärimuse Koolil on alates 5. detsembrist 2019 kokku 14 liiget, igal liikmel oma lugu.
Lood, mis loevad, saavad siia kirja.

Terje Puistaja: "Pärimuskool on suur unistus, teekond, reis, looming, rõõm. Ja kindlasti on see töö missioonitundest. Mis seob mind pärimuskooliga?
Igapäevane elu - pärimusprogrammid, kursused, esinemised, turundamine ja palju-palju muud. Kõik, mis olemas, on aastate jooksul välja töötatud, koostööpartneritega väga vahvaid asju tehtud. Kui tuleb rännakute aeg, siis on nautimise aeg - kohtumine väikeste ja suurtega Eestimaa eri paigus on justkui pärlite kogumine - iga killuke tõestab, et pärimused ja inimesed kuuluvad kokku."

Katrin Rändvee: "Eesti Rahvapärimuse Kool on sõprade ja mõttekaaslaste ühendus."

Pille Kuulme: "Pärimuskool on meie LUGU ja JÄÄMINE!"

Marju Järvpõld: "Eesti Rahvapärimuse Kool koondab kokku ja jagab laiali Eesti rahva pärimust, sidudes kokku inimesed, kes peavad oluliseks eesti keelt ja meelt."

MEIE LIIGE HEDVIG LÄTT

Lood, mis loevad, saavad siia kirja.

Pille Kuulme: "Pärimuskool on meie LUGU ja JÄÄMINE!"

MEIE LIIGE HEDVIG LÄTT