Eesti Rahvapärimuse Kooli esimene suurem näitus Türi Muuseumis - 04.04-09.05.2019! 27. märts

Türi Muuseumis on avatud näitus
"RÄNDAV PÄRIMUSKOOL - kogemused, esemed, rännakud"

Näitust saab vaadata 04.04.2019-09.05.2019

See on lugu. Ühe pärimuskooli lugu. Lugu koos pärimustega elamisest, nendega tegelemisest ja pärimuste kogumisest.
Lugu loomingust ja pärimustest - võrratutest võimalustest, ideedest, avatusest.
Lugu lastest ja suurtest, kes hoolivad, vajavad, huvituvad.
Lugu meie rahva kommetest, traditsioonidest.
Lugu õppimisest.

Aastatepikkune töö, kogemused, esemed, rännakud on põimitud näituseks "RÄNDAV PÄRIMUSKOOL"

Näitusel "RÄNDAV PÄRIMUSKOOL - kogemused, esemed, rännakud" on lisaks fotodele, bänneritele eksponeeritud meie pärimusmängude, kursuste, muinasjutumängude vahendid. Lisaks saab lugeda tagasisidet tegemistest, võimalik on vaadata videotutvustusi.
Näitus on lugu pärimustega kooselamisest 11 aasta jooksul.
Lastel on näituse jooksul võimalik osaleda programmides "Päikesemäng" ja "Viis villast, kuus kullast", vastavalt siis 4. aprill ja 9. mai.

Näitus "RÄNDAV PÄRIMUSKOOL - kogemused, esemed, rännakud" toimub esmakordselt ja saab teoks tänu koostööle Türi Muuseumiga ning on muuseumi näitusesaalis avatud 4. aprillist  9. maini 2019.

Lisainfo:

Lugu loomingust ja pärimustest - võrratutest võimalustest, ideedest, avatusest.
Lugu lastest ja suurtest, kes hoolivad, vajavad, huvituvad.
Lugu meie rahva kommetest, traditsioonidest.
Lugu õppimisest.

Näitus on lugu pärimustega kooselamisest 11 aasta jooksul.

Lisainfo: