XVIII folkloorifestival "JAURAM" Kohtla-Järve Kultuurikeskuses 16. oktoober Eesti Rahvapärimuse Kool

Folkloorifestivali külaliseks on Terje Puistaja Eesti Rahvapärimuse Koolist.
Koos rahvaga toimuvad pärimuslikud laulumängud, regilaulud, rahvamängud, kombestiku tegevused.
Esinevad rahvatantsijad ja muusikud.

XVIII folkloorifestival „JAURAM“ Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

19.11.2023

Laulumängud, etendused, tantsud, pärimused, eriline vägi

Kahe naise vägi on aastaid hoidnud alal kogukonna traditsiooni, kus tantsu, laulu, muusikat. Maret Käiss, festivali looja, Helgi Kopliorg, traditsiooni jätkaja – kaks vägevat naist, kes jaksanud hoida meie kombeid ja pärimusi. On suur au, kui sellised naised külla kutsuvad ja koos kogukonnaga laulumänge kaasa teevad. Aitäh teile!

XVIII folkloorifestival „JAURAM“ Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

19.11.2023