PÄRIMUSED LASTELE, NOORTELE, PEREDELE

UUS PROGRAMM! HINGEDEAJA JUTUTUBA

JUTUD JA KOMBED HINGEDEAJAST

• Toidu viimine hingedele, SAUNA KÜTMINE, hingede ootamine, tööde keeld, mõistatused
  • HINGED KÄIVAD - hingesandid tulevad,  andide andmine, hingedeaja regilaulud, erandid – enged välja, valge lina ümber, vitsakimp kätte.

• NÄHTAV JA NÄHTAMATU MAAILM - UDUNE, SOMBUNE, VAIKE SÜGISILM – hingekesed on liikvel
  • Taevasilla lugu - HINGEKESED TULEVAD ÜLE VIKERKAARE
  • Unkaaugust näeb ära KUI HINGEKESED ÜLE PÕLLU TULEMAS
  • HINGEKESTE VASTUVÕTMINE - pereema-pereisa hingekesi uksel ootamas, vastuvõtmas, nimepidi teretamas
  • Söötmisele võib eelneda saunaskäik – VIHT, SEEP, KAUSS VEEGA SAUNALAVALE VALMIS
  • HALLID HANED SAUNAS PLATSERDAMAS
  • VAIKNE OLEMINE

Alates 01.01.2024:

Toimumise kellaajad: vahemik 8.00-15.00, vastavalt kokkuleppele.
Kestvus: 45`-1h (vastavalt osalejate eale ja soovile).
Toimumiskoht: pärimuskool tuleb külla.
Hind: programmid 4.50 eurot osaleja (osalejate arv 18-24). Kui osalejaid on vähem, kehtib miinimum programmi hind 81 eurot.
Loeng-seminar HINGEDEAJAST, MARDI- JA KADRIPÄEVAST - 3 eurot osaleja (osalejate arv 40-60), kestvus 45 minutit kuni 1,5 tundi.

NB! Soovituslik: Tartus 3 programmi toimumine ühes koolis või lasteaias, Tartust kaugemal 4-5 programmi toimumine.
Tartust väljapoole sõites lisandub sõidukulu. Tasumine digiarve alusel e-arvetekeskusest.

Toimunud tegemiste kajastusi (valikuliselt) näeb lehel: MEEDIA MEIST

• Taevasilla lugu - HINGEKESED TULEVAD ÜLE VIKERKAARE
  • Unkaaugust näeb ära KUI HINGEKESED ÜLE PÕLLU TULEMAS
  • HALLID HANED SAUNAS PLATSERDAMAS
  • VAIKNE OLEMINE

Alates 01.01.2024:

Toimumise kellaajad: vahemik 8.00-15.00, vastavalt kokkuleppele.
Kestvus: 45`-1h (vastavalt osalejate eale ja soovile).
Toimumiskoht: pärimuskool tuleb külla.

Toimunud tegemiste kajastusi (valikuliselt) näeb lehel: MEEDIA MEIST